Ідеальне перемішування
Насадка рухається по внутрішньому об'єму чаші і одночасно обертається навколо своєї осі, але в зворотному напрямку. Це забезпечує ретельне і рівномірне перемішування інгредієнтів. Повітря залишається в тісті, роблячи його м'яким і повітряним. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильну насадку для вашого рецепту і справити враження на гостей відмінними результатами.
Легкий доступ. Чаша з кришкою
Чаша з нержавіючої сталі надає виробу сучасний вигляд і є оптимальним вибором для кожної кухні, гарантуючи довгий термін служби. Прозора кришка дозволяє стежити за змішуванням, додавати інгредієнти в ході роботи і запобігає розбризкуванню вмісту. Чашу можна мити в посудомийній машині, що полегшує повсякденну роботу на кухні.
Чотири насадки. Для всіх процесів перед випічкою
Змішування, збивання і вимішування. Комплектація кухонної машини включає гак для вимішування тіста, вінчик, лопатку для змішування і інноваційну гнучку насадку. Віночок допоможе в лічені хвилини збити вершки і білки в піну, гак для тіста справляється з найтугішим тістом, а лопатка використовується для змішування інгредієнтів до легких, повітряних текстур, наприклад, кремів і соусів.
Регулювання швидкості. Точно відповідно до рецепту
Виберіть одну з семи швидкостей, і навіть найскладніші рецепти стануть вам доступні. Ви без зусиль впораєтеся з будь-яким етапом приготування, будь то збивання бісквіту, вимішування дріжджового тіста або вбивання яєчних білків. Гумові ніжки забезпечують стабільність приладу навіть при максимальній швидкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 4.5 л |
| Блендер | - |
| Вага (кг) | 9.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.2 х 36 х 27 см |
| Заміс тіста | + |
| Колір | Бежевий |
| Кількість насадок | 4 |
| М'ясорубка | - |
| Матеріал чаші | Метал |
| Насадка для шинкування та терки | - |
| Насадки | гак для замісу тіста, ніж для змішування і збивання, гнучкий збивач, вінчик |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип кухонного комбайну | Кухонна машина |
| Тип соковижималки | - |
| Функції | змішування |
- Ціна: 11 899 ₴





