Бойлер Bosch Tronic 4000T 100 DEB (7736507578)
14 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7736507578
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28.5 кг |
| Висота | 100 см |
| Установка | настінний |
| Глибина, см | 47 см |
| Керування | електронне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Максимальна температура | 75 °С |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм резервуара, л | 100 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність, кВт | 2 |
| Під'єднання води | нижнє |
| Тип водонагрівача | електричний |
| Тип тена | сухий ТЕН (закритий) |
| Тиск, бар | 8 |
| Форма | Кругла |
| Час нагрівання | 3 год 05 хв від 15 до 75 °C |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 490 ₴




