Витяжка Bosch похила, 60см, 700 м.куб/год, чорний (DWK67PJ60T)
17 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWK67PJ60T
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 |
| Глибина, см | 390 мм |
| Діаметр вихідної отвори | 150 |
| Керування | сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | патрубок Ø 120 мм |
| Кількість двигунів | 1 двигун |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 59 |
| Матеріал корпусу | скло, метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 46 |
| Освітлення | 2х3 Вт |
| Тип витяжки | нахилена |
| Ширина | 596 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 699 ₴









