8 автопрограм
Просто обирайте одну з 8 авпрограм на панелі і насолоджуйтесь ідеальним смаком за різною рецептурою. Мультипіч виконає всю роботу за вас.
Інтуїтивне налаштування програм
Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель позбавить від будь-яких складнощів, щоб ви могли легко підбирати режими температури, виставляти таймер і контролювати приготування з одного найменшого погляду.
Одна або дві страви одразу
Завдяки технології EasySplit Zone ви зможете використовувати одразу весь об'єм чаші або розділяти її на дві незалежні зони нагріву, щоб готувати одразу дві різні страви. Вирішуйте самі як готувати страви щодня, насолоджуючись максимальною зручністю та економією власного часу.
Дві страви – в один зручний для вас час
Синхронізуйте приготування одразу двох різних страв, натискаючи SyncServe на панелі. Так вони будуть приготовлені до одного зручного часу для вас, залишаючись ідеально гарячими до моменту, коли ви їх подаєте. Так вам не доведеться нічого розігрівати і довго чекати, поки одна з страв приготується.
Індивідуальний контроль температури
Дві повністю незалежні зони нагріву дозволять виставляти власні налаштування температури і часу для кожної страви, щоб м'ясо було ідеально обсмажене, а овочі залишалися неперевершено ніжними. Одразу два нагрівачі і два вентилятори забезпечать незалежне приготування, коли розділяєте чашу, для ідеального запікання за кожною рецептурою.
Просте очищення
Якісне антипригарне покриття запобігатиме прилипанню, а самі пластини і роздільну перегородку легко виймати для очищення після кожного запікання. Просто промийте, протріть і насолоджуйтесь ідеальною чистотою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5х42х40 см |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Керування | сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 8 |
| Об'єм резервуара, л | 9 л |
| Особливості | Оглядове вікно |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
- Ціна: 4 589 ₴








