Універсальний девайс для догляду за речами
Прально-сушильна машина Mijia WD090MJA11UA на 25% енергоефективніша та справляється із забрудненими речами всього за 36 хвилин у повному циклі розумного прання. Для злегка забрудненого одягу передбачено режим швидкого прання — лише 12 хвилин. Система автоматичного дозування мийних засобів оптимізує процес очищення та зменшує їх витрату. Керування здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі або через застосунок на смартфоні. Поєднання функцій прання та сушіння дозволяє випрати й висушити до 3 кг білизни за 180 хвилин, а інверторний двигун прямого приводу забезпечує тиху, стабільну та довговічну роботу.
Швидко, чисто, ефективно
Технологія інтелектуального контролю вливання миючих засобів дозволяє оптимізувати їхню витрату. Система подвійного автоматичного дозування автоматично визначає вагу білизни та регулює кількість поданого прального порошку, гелю та кондиціонера для білизни. Одного заправлення вистачає до місяця, забезпечуючи чистоту та зменшуючи залишок хімічних речовин у воді. Співвідношення доз мийних засобів можна регулювати через застосунок Xiaomi Home, наприклад, вибрати підвищену дозу для сильно забрудненого одягу.
Технологія попереднього змішування
Направлене розпилення безпосередньо в барабан дозволяє значно підвищити якість остаточного очищення речей. Побутовий пристрій оснащено камерою попереднього змішування мийних засобів з миттєвим розчиненням. У ній вода та мийний засіб проходять через 148 каналів, піддаючись багаторазовому змішуванню для повної активації компонентів. Приготовлений розчин розпилюється на одяг під високим тиском, що посилює механічний вплив для глибокого проникнення у волокна тканини та швидкого розчинення навіть старих плям.
Великий барабан для якісного прання
Модернізований барабан збільшеного об’єму забезпечує більше простору для обертання речей та високу центробіжну силу, гарантуючи ефективне очищення у поєднанні з технологією Power Wash. Пристрій дбайливо доглядає за делікатними тканинами, зменшуючи їхнє розтягнення та деформацію. Барабан обертається плавно, без тертя та вібрацій, знижує рівень шуму та дозволяє не відволікатися від повсякденних справ або відпочинку. Підсвітка дає змогу зручно діставати білизну навіть уночі, чітко бачачи кожну річ. Додати одяг у машинку можна і посеред циклу — достатньо натиснути кнопку паузи.
Інтелектуальна сушка
Пристрій для прання та сушки оснащено високоточними датчиками для постійного контролю температури в режимі реального часу в межах +55°C – +65°C, що забезпечує більш дбайливе ставлення до тканин. Опція 3D-сушки використовується для прискореного видалення вологи. Інтелектуальна система автоматично завершує цикл, коли одяг висихає, запобігаючи його пошкодженню або пересушуванню.
Комплексна система самоочищення
Вода під високим тиском автоматично очищує лопаті вентилятора, виключаючи потребу в ручному розбиранні та забезпечуючи комплексне самоочищення. Потокове промивання промиває кути сушильного каналу, де може накопичуватися пил та ворс, зменшуючи прихований бруд, запобігаючи розмноженню бактерій і підтримуючи стабільну роботу сушки.
Зручне керування
Забудьте про стандартні поворотні регулятори та насолоджуйтесь інтуїтивно зрозумілим сенсорним керуванням з підтримкою української мови інтерфейсу. Дистанційне керування через Xiaomi Home дає можливість налаштувати режим прання та відрегулювати параметри, навіть коли ви не вдома. Система рекомендує програми прання на основі звичок використання девайсу. У програмі можна вибирати час прання, температуру та інтенсивність полоскання. Голосове керування дозволяє вмикати та вимикати машину, а також вибирати режими за допомогою голосових команд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 72 |
| Висота | 85 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.8 х 57 см |
| Глибина | 57 см |
| Дисплей | Є |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальні завантаження, кг | 9 |
| Об'єм барабана | 59 |
| Особливості | Wi-Fi керування |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | прально-сушильна |
| Керування | Сенсорне |
| Функція пари | Є |
| Функція сушіння | Є |
| Функції | очищення барабана, відстрочка старту |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 25 799 ₴







