Бренд: Bosch
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові зйомні
Висота, см: 59.5
Ширина, см: 59.4
Глибина, см: 56.7
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 66
Потужність підключення, Вт: 3300
Метод очищення: традиційний (емаль легкого очищення EcoClean Direct)
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.7 см |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 5 |
| Максимальна температура | 275 |
| Направляючі | дротяні |
| Об'єм резервуара, л | 66 |
| Очищення | каталітичне |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 600 x 560 x 550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Функції / можливості | термостат, таймер, автоматичне відключення |
| Ширина | 59.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 002 ₴








