Бренд: Bosch
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59.5
Ширина, см: 59.4
Глибина, см: 56.8
Колір: чорний
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Потужність підключення, Вт: 3400
Метод очищення: гідролізний (очищення пором), традиційний (емаль легкого очищення EcoClean Direct)
Кількість стекол дверцят: 3
Кількість режимів нагріву (роботи): 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.8 см |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 7 |
| Максимальна температура | 275 |
| Направляючі | телескопічні, дротові зйомні |
| Об'єм резервуара, л | 71 |
| Очищення | каталітичне |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 600 x 560 x 550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Функції / можливості | термостат, таймер, автоматичне вимкнення |
| Ширина | 59.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 240 ₴







