Духова шафа Gorenje BOS6737E06B завдяки об'єму 77 літрів, вона ідеально підходить для приготування різноманітних страв, забезпечуючи рівномірне нагрівання та чудові результати. Діапазон температур від 50 до 300 °C дозволяє готувати найрізноманітніші страви.
Вона обладнана електричним грилем, конвекцією, термостатом та дисплеєм, що робить її незамінним помічником на кухні. Електронний таймер дозволяє точно контролювати час приготування, а вентилятор охолодження та захист від дітей забезпечують безпеку використання.
Додаткові функції включають пароварку, утоплювані ручки, розморожування та плавне закриття дверцят. Завдяки механічному та сенсорному керуванню, ви легко зможете налаштувати необхідні параметри для приготування ваших улюблених страв.
Однією з визначних характеристик цієї духовки є її гідролізне очищення парою, що дозволяє легко та ефективно видаляти забруднення. Завдяки телескопічним направляючим, ви зможете зручно та безпечно витягувати страви з духовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 56.4 |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 13 |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Направляючі | дротяні+телескопічні |
| Об'єм резервуара, л | 77 |
| Очищення | очищення парою |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 590х560х550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Функції / можливості | пароварка, розморожування, плавне закриття дверцят |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 10 999 ₴








