Бренд: Samsung
Тип: Електрична духовка
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,6
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 57
Технічні характеристики
Об'єм, л: 76
Потужність підключення, Вт: 3500 Вт
Метод очищення: каталітичний, гідроліз
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 11
Тип: Електрична духовка
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові, телескопічні напрямні
Висота, см: 59,6
Ширина, см: 59,5
Глибина, см: 57
Технічні характеристики
Об'єм, л: 76
Потужність підключення, Вт: 3500 Вт
Метод очищення: каталітичний, гідроліз
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Висота | 59.6 см |
| Глибина, см | 57 |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість програм | 11 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Направляючі | телескопічні, дротові зйомні |
| Об'єм резервуара, л | 76 |
| Очищення | каталітичне |
| Покриття внутрішньої камери | кераміка |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 590х560х550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Функції / можливості | термостат, таймер, автоматичне відключення |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 027 ₴






