Бойлер Ariston ANDRIS RS 15/3 являє собою 15-ти літровий накопичувальний електричний водонагрівач, який забезпечить постійну гарячу воду в будинку. Модель встановлюється на стіні над раковиною. Світловий індикатор вказує на роботу приладу. Покриття внутрішнього бака AG+. Максимальна робоча температура нагріву - 75 градусів. Для зручності користувача, в водонагрівачі присутній зовнішній регулятор температури. Запобіжний клапан в комплекті.
Секрет довговічності водонагрівачів серії Andris - ретельний підбір матеріалів, використовуваних у виробництві. Спеціальне покриття AG+ захищає внутрішній бак від корозії. Надійне кріплення фланця знижує ризик протікання і полегшує обслуговування водонагрівача.
Основні характеристики:
- Дрібнодисперсна емаль.
- Зварювання Micro Plazma Tig.
- Тестування бака при 16 атм.
- Збільшений магнієвий анод для додаткового захисту.
- Легкість управління завдяки регулюванню температури з передньої панелі.
- Проста установка.
- Система розподілу води в баку Nanomix.
- Легке обслуговування завдяки новому фланцю.
- Компактність.
Секрет довговічності водонагрівачів серії Andris - ретельний підбір матеріалів, використовуваних у виробництві. Спеціальне покриття AG+ захищає внутрішній бак від корозії. Надійне кріплення фланця знижує ризик протікання і полегшує обслуговування водонагрівача.
Основні характеристики:
- Дрібнодисперсна емаль.
- Зварювання Micro Plazma Tig.
- Тестування бака при 16 атм.
- Збільшений магнієвий анод для додаткового захисту.
- Легкість управління завдяки регулюванню температури з передньої панелі.
- Проста установка.
- Система розподілу води в баку Nanomix.
- Легке обслуговування завдяки новому фланцю.
- Компактність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | н\а |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3100633 |
| Вага (кг) | 7.4 кг |
| Установка | Вертикальна |
| Глибина, см | 346 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | білий, сірий |
| Кількість нагрівальних елементів | один |
| Максимальна температура | 75 °С |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм резервуара, л | 15 л |
| Потужність, кВт | 1200 Вт |
| Під'єднання води | Нижнє |
| Тип водонагрівача | електричний |
| Тип тена | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тиск, бар | 8 бар |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагрівання | 44 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 281 ₴





