Вбудована посудомийна машина для стандартної ніші, має містку камеру на 14 комплектів посуду. Робочий простір розділений між трьома рівнями — дві звичні корзини + висувна шухляда для столових приборів. Завдяки інверторному двигуну EcoSilence Drive досягається приріст надійності та зменшення витрат ресурсів.
У арсеналі моделі передбачено 6 автоматичних програм миття, доповнених функціями SpeedPerfect+ для скорочення часу виконання обраного циклу, гігієнічним режимом HygienaPlus та посиленим сушінням ExtraDry. Усі параметри задаються дотиком сенсорних кнопок, розташованих у верхньому торці дверцят. Додаткові функції представлені самоочищенням робочої камери, посиленим сушінням Extra Dry (рекомендовано, наприклад, для пластикового посуду), гігієнічною обробкою HygienaPlus і прискоренням роботи SpeedPerfect Plus. Органи управління на торці дверцяти доповнює технологія Home Connect: у однойменному мобільному додатку доступний віддалений контроль та розширені функції, включаючи завантаження та активацію додаткових режимів для посудомийної машини.
У арсеналі моделі передбачено 6 автоматичних програм миття, доповнених функціями SpeedPerfect+ для скорочення часу виконання обраного циклу, гігієнічним режимом HygienaPlus та посиленим сушінням ExtraDry. Усі параметри задаються дотиком сенсорних кнопок, розташованих у верхньому торці дверцят. Додаткові функції представлені самоочищенням робочої камери, посиленим сушінням Extra Dry (рекомендовано, наприклад, для пластикового посуду), гігієнічною обробкою HygienaPlus і прискоренням роботи SpeedPerfect Plus. Органи управління на торці дверцяти доповнює технологія Home Connect: у однойменному мобільному додатку доступний віддалений контроль та розширені функції, включаючи завантаження та активацію додаткових режимів для посудомийної машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас миття | A |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.5 см |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Глибина, см | 55 см |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас сушки | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 14 |
| Кількість програм | 6 |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | повністю вбудована |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Керування | Сенсорне |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 129 ₴







