Бренд: Siemens
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59.5
Ширина, см: 59.4
Глибина, см: 54.8
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Потужність підключення, Вт: 3600
Метод очищення: гідролізний, традиційний (емаль легкої очистки ecoClean)
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 7
Тип: Духовка електрична
Конструктивні особливості
Спосіб встановлення: вбудована
Перемикачі: поворотні втоплені, сенсорні
Відкриття дверцят: відкидні
Направляючі: дротові знімні, телескопічні напрямні
Висота, см: 59.5
Ширина, см: 59.4
Глибина, см: 54.8
Технічні характеристики
Об'єм, л: 71
Потужність підключення, Вт: 3600
Метод очищення: гідролізний, традиційний (емаль легкої очистки ecoClean)
Кількість стекол дверцят: 2
Кількість режимів нагріву (роботи): 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | механізм захисту від дітей |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 10 |
| Максимальна температура | 275 |
| Направляючі | телескопічні, дротові зйомні |
| Об'єм резервуара, л | 71 |
| Очищення | емаль легкого очищення |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 600 x 560 x 550 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 358 ₴






