Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Bosch GEX 18V-125 18В 125мм 10000об·хв 1.6кг
7 824 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.372.201
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 18V-125 комбінує обертання й прокручування тарельчатої підставки для бездоганної підготовки металевих, дерев'яних, акрилових предметів до подальших етапів обробки. Акумуляторна техніка професійного класу використовується на СТО, при ремонті та реставрації різних виробів.
Особливості та переваги моделі GEX 18V-125:
- висока потужність й гідна продуктивність без сильного нагріву досягнута безщітковим двигуном з тривалим ресурсом;
- електроніка відповідає за стабільність обертів та їх адаптацію до специфіки розв'язуваної задачі;
- оптимальний розмах коливань при переміщенні абразиву не залишить слідів на оброблюваних поверхнях;
- швидке підключення до пилососа за допомогою системи Click&Clean;
- невеликий діаметр основи допускає шліфування крайок, важкодоступних місць, криволінійних та опуклих об'єктів;
- зручне управління однією рукою за рахунок ергономічного дизайну та еластичної накладки, нейтралізує вібрації;
- шліфувальні аркуші кріпляться липучкою, завдяки чому заміна проводиться швидко;
- регулювання темпу обробки проводиться коліщатком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.372.201 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додаткові характеристики | регулювання числа обертів, система пиловидалення, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина |
| Максимальні обороти, об / хв | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), захист від перегрівання |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 824 ₴










