

Шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V 18В 1х1.5Агод 20Нм 0-4400-1450обхв кейс ЗП 1.3кг (0.603.9D4.001)
5 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.603.9D4.001
Двошвидкісний редуктор дає змогу підібрати оптимальну потужність для кожного виду робіт. Низькошвидкісна перша передача ідеально підходить для загвинчування шурупів і свердління отворів великого діаметру, в той час як друга передача забезпечує швидку подачу при свердлінні отворів малого діаметру.
Точність - це просто20 налаштувань крутного моменту: просто виберіть необхідний крутний момент за допомогою індивідуального кільця попереднього налаштування для різних матеріалів. Максимальне кінцеве налаштування забезпечує оптимальну потужність.
Швидка та проста заміна бітКонструкція одногільзового патрона з автоматичним блокуванням шпинделя дає змогу працювати однією рукою під час свердління та швидко й легко змінювати свердла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 0.603.9D4.001 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, кейс, біта, шуруповерт-дриль, акумулятор |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-440, 0-1450 об/хв |
- Ціна: 5 119 ₴




