



Шліфувальна машина Bosch GWS 14-125 S (0.601.7D0.100)
6 426 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.7D0.100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна продуктивність завдяки вищій довговічності, а також попередній вибір швидкості роблять GWS 14-125 S Professional надзвичайно ефективним. Значно менший обхват ручки забезпечує значно більший комфорт під час роботи. KickBack Control, захист від повторного запуску та бічна рукоятка з Vibration Control гарантують кращий захист користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.7D0.100 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, підтримка постійного числа обертів |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 11500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, швидкозатискна гайка, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 426 ₴




