Електронний продуктивний процесор класичного стилю – одна з основних прикрас усієї колекції Classico. Програма збільшує таймер та дозволяє запрограмувати час відкладеного запуску та час завершення роботи духовки. Про завершення приготування програматор сповіщає звуковий сигнал. Класичний дизайн програміста, його ручок та окантування бронзового кольору гармонійно доповнює загальний дизайн духовки.
Зручне розташування конфорок
Особливе ромбоподібне розташування конфорок забезпечує зручний огляд та контроль над приготуванням. Дві великі площі, розташовані ліворуч і праворуч, дозволяють готувати посуд великого діаметру і воку. Дизайн чавунних решіток повторює розташування конфорок та завершує загальний вигляд варильної панелі.
Чавунні решітки
Чавунні грати обмежують і дають варильній панелі солідний вигляд. Чавун добре витримує високу температуру.
Холодні дверцята духовки
Дверцята духовки мають потрійне скління з тепловідбивним захисним покриттям, тому до неї можна торкатися, не побоюючись опіків. Безпечні та енергоефективні дверцята дозволяють духовці відповідати класу енергоспоживання A-20%. Внутрішня сторона дверцят наших духовок має суцільне скління без рамок і отворів, де міг би з'явитися бруд. Таким чином, розвивається очищення.
Швидке приготування заморожених продуктів
Ця ефективна програма ідеально підходить для приготування будь-яких заморожених продуктів та напівфабрикатів.
Просте та розморожування
Функція "Розморожування" у плитах Gorenje допоможе швидко та швидко розморозити продукти глибокого заморожування. Просто встановіть час, а зробить решту духовки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41.1 кг |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 50 см |
| Електрозапалювання | конфорки |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | комбінована (газ+електро) |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 28 281 ₴




