Плита склокерамічна Beko FSM57300GW (уцінка)
16 294 ₴
- Готово до відправки
- Код: FSM57300GW
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | Електрична |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 294 ₴




