Продуктивність
Комфорт
Безпека
Очищення
- Унікальна технологія повільного витискання (55RPM) зберігає більше корисних речовин
- Потужність:150 Вт
- MixControl: регулювання консистенції фрешу та смузі
- 3 фільтри для приготування сорбету, фрешу чи смузі
- Можливість витискання навідь горіхів чи замороженних фруктів та овочів
Комфорт
- Універсальний прилад, що може переробляти різноманітні фрукти та овочі
- Тиха робота приладу
- Функція зворотнього обертання швидко відновлює процес приготування фрешу чи смузі
- Гумова частина обертання гарантує легке змішування інредієнтів всередині соковижималки
- Носик з функцією DripStop запобігає капанню соку та забезпечує чисту робочу поверхню
- Велика книга рецептів
Безпека
- Частини приладу не містять біфенолу А
- Плилад починає працювати виключно з захисною кришкою
Очищення
- Спеціальна щітка для чищення
- Аксесуари можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип приладу | Шнековий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність контейнера для соку | 1 л |
| Артикул | MESM731M |
| Вага (кг) | 4.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.7 х 15.2 х 15.2 см |
| Додаткові насадки | для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Керування | електромеханічне |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуару для м'якоті, л | 1.3 л |
| Особливості | автоматичне викидання м'якоті, захист від перегріву, система "капля-стоп" |
| Потужність, Вт | 150 Вт |
| Тип соковижималки | шнекова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 749 ₴










