

Шуруповерт Bosch GSR 120-LI, 2х2Ач, набір біт 11од і свердел 12од. (0.601.9G8.002)
4 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.9G8.002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця дриль-шуруповерт створена для щоденних професійних робіт. Її потужність дозволяє загортати шурупи діаметром до 7 мм
і свердлити отвори до 20 мм в деревині і до 8 мм в стали. Ви впораєтеся зі складанням меблів, монтажем дверей і вікон, реставрацією і декоруванням, столярними і електромонтажними роботами. А так як довжина корпусу становить всього 18,2 см, важкодоступних місць для вас більше не існує.
і свердлити отвори до 20 мм в деревині і до 8 мм в стали. Ви впораєтеся зі складанням меблів, монтажем дверей і вікон, реставрацією і декоруванням, столярними і електромонтажними роботами. А так як довжина корпусу становить всього 18,2 см, важкодоступних місць для вас більше не існує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.601.9G8.002 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | набір біт, реверс, набір свердел |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація, 2 акумулятори |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 220 ₴




