Шуруповерт Bosch GSR 18V-90 C 18V, 2х5Ah, 36-64Нм, 0-2100 об/хв, кейс, 1.1кг (0.601.9K6.006)
20 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.9K6.006
Потужний акумуляторний дриль-шурупокрут з безщітковим двигуном, що забезпечує відмінну продуктивність. Його компактна головка довжиною 163 мм забезпечує ідеальну зручність роботи. Міцний металевий патрон на 13 мм забезпечує відмінну передачу крутного моменту для будь-якої роботи.
Легкість налаштуванняДриль-шурупокрут відрізняється дуже високим рівнем керованості, зберігаючи здоров'я користувача і захищаючи інструмент: ЛМІ реалізує функцію KickBack Control, що перемикається, для зниження ризику раптової віддачі при загвинчуванні. Муфта Precision Clutch з можливістю перемикання зупиняє перемикання при досягненні заданого крутного моменту і, таким чином, знижує знос муфти та шум, що виникає при цьому.
Універсальне використанняІнструмент призначений для свердління у деревині з максимальним діаметром 68 мм та у сталі діаметром до 13 мм. Він сумісний з будь-якими акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 18V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | 0.601.9K6.006 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони, інноваційна система kickback control |
| Комплектація | кейс, документація, шуруповерт, акумулятор - 2шт, швидкозарядний пристрій |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 64 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-630, 0-2100 об/хв |
- Ціна: 20 720 ₴










