Шуруповерт Bosch GSB 120-Li акумуляторний, 2*2.0Аh (0.601.9G8.100)
5 301 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.9G8.100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуйте свою дриль-шуруповерт ще практичніше
Завертайте шурупи і свердліть в деревині, стали і цегляній кладці. Гнучкість у використанні завдяки ударному механізму з одногільзовий швидко свердлильним патроном для легкої заміни приладдя і довгого часу роботи на одній зарядці акумулятора в безперервному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 301 ₴




