



Шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-30, solo (без АКБ та ЗП) (0.601.9G9.002)
4 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.9G9.002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт з планетарним двошвидкісним редуктором і регулюванням крутного моменту призначений для загвинчування саморізів, шурупів, а також свердління без удару деревини та металу. Модель не комплектується зарядним пристроєм і акумуляторною батареєю (купується окремо).
Особливості та переваги моделі GSR 12V-30 (06019G9002):
- ключовий патрон, розрахований на оснащення діаметром до 10 мм, дозволить швидко поміняти біту або свердло, не використовуючи ключ або інший інструмент;
- функція реверсу незамінна при демонтажних роботах;
- компактні розміри і підсвічування допоможуть при роботі в самих важкодоступних місцях або при відсутності освітлення;
- економний і тихий Бесщеточний двигун значно збільшує робочий ресурс інструменту;
- розташування акумулятора всередині рукоятки на порядок підвищує компактність шуруповерта;
- рукоятка має протиковзке гумове покриття;
- гальмо вибігання миттєво зупинить патрон при повному відпуску кнопки включення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.9G9.002 |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-420, 0-1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 040 ₴




