Шуруповерт Bosch EasyImpact 18V-40 18В 2х1.5Агод 2038Нм 0-4300-1650обхв кейс ЗП 1.4кг (0.603.9D8.102)
5 524 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.603.9D8.102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дві передачі для стабільно оптимальної потужності
2-швидкісний редуктор дає змогу вибрати правильне налаштування потужності для кожної роботи. Низькообертова перша передача ідеально підходить для загвинчування та свердління великих діаметрів, тоді як друга передача забезпечує швидке свердління малих діаметрів.
Точність без зайвих зусиль20 ступенів крутного моменту для максимальної точності: виберіть потрібний крутний момент на кільці попереднього налаштування для індивідуального налаштування для різних матеріалів.
Вбудоване розсіяне освітленняКонцепція PowerLight оснащена потужним вбудованим світлодіодом, який забезпечує розсіяне світло для оптимального освітлення заготовки в темряві.
Швидка та легка заміна свердла та насадокОднокулачковий патрон у поєднанні з автоматичним блокуванням шпинделя забезпечує швидку та легку заміну свердел і насадок однією рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 0.603.9D8.102 |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, кейс, біта, документація, акумулятор - 2шт, шуруповерт-дриль |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-430, 0-1630 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 524 ₴










