Шуруповерт Bosch GSB 185-LI, 2х2.0 Ah, ЗП GAL 18V-20, кейс (0.601.9K3.100)
7 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.601.9K3.100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізований за розміром, компактний акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSB 185-LI Professional оснащений безщітковим двигуном і забезпечує тривалу роботу з високою швидкістю. Завдяки безщітковій технології цей електроінструмент з легкістю справляється навіть із найважчими завданнями, забезпечуючи довший час роботи від батареї та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.601.9K3.100 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвітка | Да |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1900 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 778 ₴










