Необхідним атрибутом кожної сучасної кухні є витяжка кухонна ELICA ELITE 14 LUX WH / A / 50, адже саме завдяки їй, у Вашій квартирі буде завжди свіжий і приємний запах, а на кухні чисті меблі і робоча поверхня. Величезним плюсом вбудовується витяжки кухонної ELICA ELITE 14 LUX WH / A / 50 є чудова можливість доповнити існуючий інтер'єр, а завдяки висувної панелі в кілька разів збільшити площу очищення забрудненого повітря на кухні.
У проточному повітреочиснику створюється тиск в 290 Па, який забезпечує максимальну продуктивність в 650 м3 / год, при цьому чудово очищується приміщення площею 20,5-28,5 м2. ELICA ELITE 14 LUX WH / A / 50 оснащена алюмінієвим жироуловлюючим фільтром, який прекрасно виконає грубу очистку, а механічне кнопкове управління порадує своєю простотою і надійністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.5 кг |
| Глибина, см | 28 |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Колір | Білий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 Дб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 53 |
| Освітлення | світлодіодне |
| Потужність м3/рік | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря, рециркуляція |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 656 ₴








