Цифр. фотокамера Fujifilm X-T50 + XC 15-45mm F3.5-5.6 Kit Black
75 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16828741
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fujifilm X-T50 з об'єктивом XC 15-45mm — це стильна та потужна бездзеркальна камера для творчих фото- та відеозйомок. В основі — новітній сенсор X-Trans CMOS 5 HR 40,2 МП та процесор X-Processor 5, що забезпечують надзвичайну деталізацію. Покращене автофокусування з розпізнаванням об'єктів на базі AI, 6-осьова стабілізація зображення та запис відео 4K/60p роблять цю модель універсальною для будь-якого сюжету. Об'єктив XC 15–45mm ідеально підходить для зйомки щоденних моментів, подорожей і влогів. Ідеальний баланс між стилем, якістю та зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | micro-HDMI, USB Type-C |
| Артикул | 16828741 |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Сріблястий |
| Оптичний зум | 0.3 х |
| Особливості | сенсорний дисплей, поворотний дисплей |
| Роздільна здатність відео | 6.2K (6240х3510) |
| Роздільна здатність матриці, МП | 40.2 Mpx |
| Розмір екрану | 3" |
| Розмір матриці | 23.5 х 15.7 мм |
| Спалах | вбудований |
| Стабілізація | комбінована |
| Тип видошукача | електронний |
| Тип карти пам'яті | SD,SDHC, SDXC, UHS-I/II |
| Тип матриці | Live MOS (LMOS) |
| Тип фотокамер | Бездзеркальні |
| Формат запису | JPEG, RAW, DCF, DPS, NEF (RAW), MPEG-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 990 ₴










