



Смартфон Motorola Edge 70 Fusion 8/256GB Silhouette (PBBD0022RS)
17 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1190927
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Motorola Edge 70 Fusion смартфон з акцентом на дисплей, камеру та тонкий корпус, при цьому модель отримала доволі сучасну апаратну платформу.
Продуктивність забезпечує процесор Snapdragon 7s Gen 3, який ефективно справляється з багатозадачністю, іграми та створенням контенту.
Дисплей вражає розміром 6,78 дюйма на базі Extreme AMOLED з роздільною здатністю 1.5K і частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує надзвичайно плавну та чітку картинку. Пікова яскравість до 5 200 ніт дозволяє комфортно користуватися навіть на яскравому сонці, а підтримка HDR10+ і Pantone Validated робить кольори реалістичними та насиченими. Заокруглений дизайн з чотирьох сторін і тонкі рамки додають елегантності, а захист Gorilla Glass 7i підвищує міцність.
Продуктивність забезпечує процесор Snapdragon 7s Gen 3, який ефективно справляється з багатозадачністю, іграми та створенням контенту.
Дисплей вражає розміром 6,78 дюйма на базі Extreme AMOLED з роздільною здатністю 1.5K і частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує надзвичайно плавну та чітку картинку. Пікова яскравість до 5 200 ніт дозволяє комфортно користуватися навіть на яскравому сонці, а підтримка HDR10+ і Pantone Validated робить кольори реалістичними та насиченими. Заокруглений дизайн з чотирьох сторін і тонкі рамки додають елегантності, а захист Gorilla Glass 7i підвищує міцність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ екрану | 6.78" дюйм |
| Захист корпусу | IP68/IP69K |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Основна камера, МП | 50 + 13 Mpx |
| Роздільна здатність | 2772x1272 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку | 5G, 4G, 3G |
| Тип SIM-картки | Nano, e-sim |
| Фронтальна камера, МП | 32 Mpx |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴




