Бойлер Ariston ANDRIS RS 10 U/3 - це компактний накопичувальний електричний водонагрівач, який забезпечить постійну гарячу воду в будинку. ANDRIS RS 10 U/3 розрахований 10 літрів води. Модель встановлюється на стіні над раковиною. Світловий індикатор вказує на роботу приладу. Покриття внутрішнього бака AG+. Максимальна робоча температура нагріву - 75 градусів. Для зручності користувача, водонагрівачі присутній зовнішній регулятор температури.
Секрет довговічності водонагрівачів серії Andris - ретельний підбір матеріалів, використовуваних у виробництві. Спеціальне покриття AG+ захищає внутрішній бак від корозії. Надійне кріплення фланця знижує ризик протікання і полегшує обслуговування водонагрівача.
Основні характеристики:
- Дрібнодисперсна емаль.
- Зварювання Micro Plazma Tig.
- Тестування бака при 16 атм.
- Збільшений магнієвий анод для додаткового захисту.
- Легкість управління завдяки регулюванню температури з передньої панелі.
- Проста установка.
- Система розподілу води в баку Nanomix.
- Легке обслуговування завдяки новому фланцю.
- Компактність.
Секрет довговічності водонагрівачів серії Andris - ретельний підбір матеріалів, використовуваних у виробництві. Спеціальне покриття AG+ захищає внутрішній бак від корозії. Надійне кріплення фланця знижує ризик протікання і полегшує обслуговування водонагрівача.
Основні характеристики:
- Дрібнодисперсна емаль.
- Зварювання Micro Plazma Tig.
- Тестування бака при 16 атм.
- Збільшений магнієвий анод для додаткового захисту.
- Легкість управління завдяки регулюванню температури з передньої панелі.
- Проста установка.
- Система розподілу води в баку Nanomix.
- Легке обслуговування завдяки новому фланцю.
- Компактність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Установка | Вертикальна |
| Глибина, см | 298 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | один |
| Максимальна температура | 75 °С |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм резервуара, л | 10 л |
| Потужність, кВт | 1200 Вт |
| Під'єднання води | верхня |
| Тип тена | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тиск, бар | 8 бар |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 331 ₴






