Витяжка Gunter & Hauer Margarette Wall Bl обладнана рядом корисних функцій. Таймер дозволяє автоматично вимикати пристрій після заданого часу, а режим турбо забезпечує максимальну потужність при необхідності. Дистанційне керування надає можливість легко управляти витяжкою на відстані, а дисплей та індикатор забруднення фільтра допомагають контролювати її стан та своєчасно проводити обслуговування.
Максимальна продуктивність витяжки становить 1000 м³/год, що дозволяє швидко та ефективно видаляти дим, пар та запахи з кухні. При цьому рівень шуму не перевищує 62 дБ, що робить її тихим та комфортним у використанні пристроєм.
Максимальна продуктивність витяжки становить 1000 м³/год, що дозволяє швидко та ефективно видаляти дим, пар та запахи з кухні. При цьому рівень шуму не перевищує 62 дБ, що робить її тихим та комфортним у використанні пристроєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunter&Hauer |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Глибина, см | 43 см |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 Дб |
| Освітлення | світлодіодне |
| Потужність м3/рік | 1000 м3/год |
| Режими | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип витяжки | декоративна |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 651 ₴






