Бойлер ARDESTO EWH-30OMWMI з об'ємом баку 30 літрів, потужність пристрою складає 1500 Вт, що дозволяє швидко нагрівати воду до потрібної температури. Матеріал баку — сталь з емалевим покриттям, що забезпечує високу стійкість до корозії та довговічність. Для додаткового захисту від корозії використовується стандартний магнієвий анод. Регулювання потужності дозволяє оптимізувати витрати електроенергії, що позитивно впливає на економію коштів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 446 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.5 |
| Установка | настінний |
| Глибина, см | 390 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Максимальна температура | 80 °С |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм резервуара, л | 30 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Під'єднання води | нижнє |
| Тип водонагрівача | електричний |
| Тип тена | мокрій ТЕН (відкритий) |
| Тиск, бар | 8 |
| Форма | Квадратна |
| Час нагрівання | 1 рік (до 45 °C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 707 ₴





