Крісло геймерське HATOR Darkside 3L PRO PU (HTC3200L) Black
11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: HTC3200L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло HATOR Darkside 3L PRO PU Black каркас виготовлений зі сталі, а п’ятипроменева основа з надміцного полімерного матеріалу, що забезпечує стабільність і довговічність. Підголівна подушка з магнітним кріпленням, наповнена піною ChillFoam з ефектом пам’яті та оздоблена м’якою тканиною, забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Наповнювач із піни високої щільності адаптується до форми тіла, зберігаючи пружність навіть при тривалому використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип крісла | геймерське |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Кут нахилу | 90-170 ° |
| Максимальна висота сидіння | 61 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | є |
| Розмір роликів | 75 мм |
| Розмір сидіння | 54 х 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴




