Плаский накопичувальний електричний водонагрівач з внутрішнім баком з емальованої сталі об'ємом 80 літрів. Оснащений двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Система з двох ємностей, з'єднаних загальним протоком води, теплоізоляцією і зовнішнім корпусом.
- Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцової емалі (нанесення при температурі 1000°C).
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану.
- Плавне регулювання температури нагріву.
- Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор+термозахист).
- Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент.
- Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт.
- Вертикальне розташування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EV80DR Grand |
| Вага (кг) | 29.6 кг |
| Установка | Вертикальна |
| Глибина, см | 310 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | два незалежних |
| Максимальна температура | 75 °С |
| Матеріал внутрішнього бака | титанокварцова ємаль |
| Об'єм резервуара, л | 80 л |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Під'єднання води | Нижнє |
| Тип водонагрівача | електричний |
| Тип тена | "сухий" (відділений від води герметичній трубкою) |
| Тиск, бар | 0.75 МПа |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагрівання | 2.20 г (до 75 °C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 034 ₴




