Виробник: Grunhelm
Тип: конвектор
Основні параметри
Потужність, кВт: 2
Установка: настінний, підлоговий
Розмір приміщення, м²: 23
Кількість режимів обігріву: 1
Кількість секцій (у радіаторів): немає
Мобільність: стаціонарна установка, вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Таймер: немає
Дисплей: немає
Вбудований тепловентилятор: немає
Зволожувач: немає
Пульт ДК: немає
Можливість програмування: немає
Нічний режим: немає
Вбудований іонізатор: немає
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від опіків (<= 90 ° С): немає
Захист від замерзання: немає
Замок від дітей: немає
Захист від перекидання: немає
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 620x432x140
Вага, кг: 3,6
Тип: конвектор
Основні параметри
Потужність, кВт: 2
Установка: настінний, підлоговий
Розмір приміщення, м²: 23
Кількість режимів обігріву: 1
Кількість секцій (у радіаторів): немає
Мобільність: стаціонарна установка, вільне переміщення
Керування: механічне
Оснащення
Термостат: є
Таймер: немає
Дисплей: немає
Вбудований тепловентилятор: немає
Зволожувач: немає
Пульт ДК: немає
Можливість програмування: немає
Нічний режим: немає
Вбудований іонізатор: немає
Функції захисту
Захист від перегріву: є
Захист від опіків (<= 90 ° С): немає
Захист від замерзання: немає
Замок від дітей: немає
Захист від перекидання: немає
Фізичні характеристики
Колір: білий
Розміри (ВхШхГ), мм: 620x432x140
Вага, кг: 3,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GC-2000A |
| Габарити (ВхШхГ) | 585 х 400 х 130 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Площа обігріву, м2 | 22 кв.м |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | голчастий |
| Тип нагрівача | конвектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴





