Electrolux KDI951723K - ця комбінована варильна поверхня має як електричні зони нагрівання, так і газові конфорки, отже ви завжди зможете вибрати потрібне джерело нагрівання.
Надійна і витривала решітка для приготування кожної страви
Цю газову варильну поверхню обладнано високоякісними чавунними решітками. Такі міцні решітки упродовж довгого часу забезпечуватимуть надійну і стабільну основу для приготування страв.
Поверхня, яку можна легко протерти
Склокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання, - і все готово.
Автоматичне запалювання конфорок дозволяє починати процес готування без затримок
Завдяки розумному поєднанню керування подачею та запалення газу в одній ручці, що функціонує за принципом "натисни і поверни", ви можете миттєво запалити конфорку цієї варильної поверхні, і відразу розпочати готувати.
Практичне рішення, яке позбавляє вас хвилювань
Якщо полум’я у цій газовій конфорці випадково згасне, ця інноваційна технологія виявить це і автоматично припинить подачу газу.
Надійна і витривала решітка для приготування кожної страви
Цю газову варильну поверхню обладнано високоякісними чавунними решітками. Такі міцні решітки упродовж довгого часу забезпечуватимуть надійну і стабільну основу для приготування страв.
Поверхня, яку можна легко протерти
Склокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання, - і все готово.
Автоматичне запалювання конфорок дозволяє починати процес готування без затримок
Завдяки розумному поєднанню керування подачею та запалення газу в одній ручці, що функціонує за принципом "натисни і поверни", ви можете миттєво запалити конфорку цієї варильної поверхні, і відразу розпочати готувати.
Практичне рішення, яке позбавляє вас хвилювань
Якщо полум’я у цій газовій конфорці випадково згасне, ця інноваційна технологія виявить це і автоматично припинить подачу газу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KDI951723K |
| Габарити (ШхГ) | 88 x 52 см |
| Керування | сенсорне, механічне |
| Кількість комфорок | 5 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | чавун |
| Розміри для вбудовування (ШхГ) | 4.7 х 83 х 49 см |
| Тип поверхні | Комбінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 257 ₴




