Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3201 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс, дюймів | 17" |
| Запас ходу | 80 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 45 км/г |
| Максимальні навантаження, кг | 200 кг |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Тип акумулятора | 72V/20Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 913 ₴










