Виробник : Ardesto
Тип: електричний, накопичувальний
Тип установки: настінний
Спосіб монтажу: вертикальний
Об'єм, л: 10
Форма: прямокутна
Підводка труб: верхня
Матеріал корпусу: пластик
Внутрішнє покриття бака: емаль
Висота, см: 36
Ширина, см: 36
Глибина, см: 28
Колір: білий
Вага, кг: 6,3
Потужність, енергоефективність
Потужність, кВт: 1,2
Тип Тена: мокрий
Наявність 2-х незалежних ТЕНів: немає
Живлення, В: 220-240
Час нагріву, г: 25 хвилин
Максимальна температура, C: 80
Оснащення
Керування: механічне
Індикатори: світловий індикатор
Магнієвий анод: +
Клас енергоспоживання: B
Додатково: захист IPX4, запобіжний клапан G1 / 2 8.5 бар
Тип: електричний, накопичувальний
Тип установки: настінний
Спосіб монтажу: вертикальний
Об'єм, л: 10
Форма: прямокутна
Підводка труб: верхня
Матеріал корпусу: пластик
Внутрішнє покриття бака: емаль
Висота, см: 36
Ширина, см: 36
Глибина, см: 28
Колір: білий
Вага, кг: 6,3
Потужність, енергоефективність
Потужність, кВт: 1,2
Тип Тена: мокрий
Наявність 2-х незалежних ТЕНів: немає
Живлення, В: 220-240
Час нагріву, г: 25 хвилин
Максимальна температура, C: 80
Оснащення
Керування: механічне
Індикатори: світловий індикатор
Магнієвий анод: +
Клас енергоспоживання: B
Додатково: захист IPX4, запобіжний клапан G1 / 2 8.5 бар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3100840 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Установка | Вертикальна |
| Глибина, см | 360 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | один |
| Максимальна температура | 80 °С |
| Об'єм резервуара, л | 10 л |
| Потужність, кВт | 1200 Вт |
| Під'єднання води | верхня |
| Тип тена | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 510 ₴








