Переваги моделі:
Цифрова приладова панель: швидкість, рівень заряду, пробіг, індикатори
Круїз-контроль — тримайте стабільну швидкість без постійного натискання ручки газу
Сигналізація з пультом і блокування двигуна
LED-фари — яскраве освітлення для безпеки вночі
Амортизатори передні та задні — плавна їзда навіть по нерівних дорогах
Дискові гідравлічні гальма — точне й ефективне гальмування
Цифрова приладова панель: швидкість, рівень заряду, пробіг, індикатори
Круїз-контроль — тримайте стабільну швидкість без постійного натискання ручки газу
Сигналізація з пультом і блокування двигуна
LED-фари — яскраве освітлення для безпеки вночі
Амортизатори передні та задні — плавна їзда навіть по нерівних дорогах
Дискові гідравлічні гальма — точне й ефективне гальмування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 72В/32А·год |
| Артикул | 3147 |
| Вага (кг) | 120 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс, дюймів | 18" |
| Запас ходу | 100 км |
| Колір | червоний з чорним |
| Максимальна швидкість, км/год | 65 |
| Максимальні навантаження, кг | 200 |
| Максимальний кут підйому | 25° |
| Потужність двигуна | 2500 |
| Потужність, Вт | 2500 Вт |
| Тип акумулятора | AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 387 ₴







