Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3186 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс, дюймів | 18" |
| Запас ходу | 100 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 75 км/г |
| Максимальні навантаження, кг | 200 кг |
| Потужність, Вт | 2500 Вт |
| Тип акумулятора | 72V/32Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 465 ₴










