Переваги моделі:
Висока продуктивність: надійність та потужність щодня
Цифрова приладова панель: швидкість, рівень заряду, пробіг, індикатори
Круїз-контроль - тримайте стабільну швидкість без постійного натискання ручки газу
Сигналізація з пультом і блокування двигуна
Дискові гідравлічні гальма — точне й ефективне гальмування.
LED-фари — яскраве освітлення для безпеки вночі.
Висока продуктивність: надійність та потужність щодня
Цифрова приладова панель: швидкість, рівень заряду, пробіг, індикатори
Круїз-контроль - тримайте стабільну швидкість без постійного натискання ручки газу
Сигналізація з пультом і блокування двигуна
Дискові гідравлічні гальма — точне й ефективне гальмування.
LED-фари — яскраве освітлення для безпеки вночі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 72В/32А·год |
| Артикул | 3183 |
| Вага (кг) | 120 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс, дюймів | 18" |
| Запас ходу | 80 км |
| Колір | чорний з синім |
| Максимальна швидкість, км/год | 75 км/г |
| Максимальні навантаження, кг | 200 |
| Максимальний кут підйому | 25° |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Тип акумулятора | AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 157 ₴







