Повновбудована кухонна витяжка Elica ENTER BL MAT/A/52 з інноваційною системою периметричного всмоктування представлена у сучасному мінімалістичному дизайні. Корпус приладу виготовлений із нержавіючої сталі та має кнопкову електронну панель управління.
Світлодіодні лампи STRIP LED забезпечують комфортне рівномірне висвітлення робочої зони під витяжкою. Висока продуктивність витяжки до 1200 м³/год дозволяє легко справлятися з усіма небажаними запахами і випарами на кухні. Вибір потужності відображається за допомогою світлової індикації: лише три швидкості всмоктування плюс інтенсивний режим.
Поглинання випарів по периметру панелі забезпечує більш якісне видалення, а також знижує рівень шуму під час роботи витяжки. Модель може функціонувати як у режимі відведення повітря, так і в рециркуляції його в приміщенні. Для останнього необхідно придбати та встановити спеціальний вугільний фільтр, який забезпечить повне очищення повітря без організації його виведення на вулицю.
Світлодіодні лампи STRIP LED забезпечують комфортне рівномірне висвітлення робочої зони під витяжкою. Висока продуктивність витяжки до 1200 м³/год дозволяє легко справлятися з усіма небажаними запахами і випарами на кухні. Вибір потужності відображається за допомогою світлової індикації: лише три швидкості всмоктування плюс інтенсивний режим.
Поглинання випарів по периметру панелі забезпечує більш якісне видалення, а також знижує рівень шуму під час роботи витяжки. Модель може функціонувати як у режимі відведення повітря, так і в рециркуляції його в приміщенні. Для останнього необхідно придбати та встановити спеціальний вугільний фільтр, який забезпечить повне очищення повітря без організації його виведення на вулицю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11,2 |
| Висота | 33.4 см |
| Глибина, см | 28.2 |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
| Матеріал корпусу | емальований метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 61 дБ |
| Потужність м3/рік | 1200 |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 51.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 928 ₴







