EcoFlow DELTA 2 Max - це портативна електростанція, яка використовує LFP-акумулятор, що забезпечує їй довгий термін служби. З технологією швидкої зарядки X-Stream, станцію можна зарядити до 100% від мережі 220В всього за 80 хвилин. Від сонячної батареї, за потужності сонячної енергії 100 Вт, заряджання займає всього 2,3 години. Вихідна потужність станції EcoFlow DELTA 2 Max становить 2400 Вт, що дає змогу одночасно заряджати до 13 пристроїв із загальною потужністю до 3000 Вт. З різноманітними портами, включно з чотирма AC розетками, автомобільним зарядним пристроєм 12 В, виходом DC5525 12 В постійного струму, і безліччю портів USB-A і USB-C, станція має можливість під'єднання різних пристроїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2048 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C |
| Вага (кг) | 23 |
| Вихідна напруга | 220 — 240 В, 15 В, 20 В, 5 В, 9 В |
| Максимальна потужність, Вт | 4800 |
| Особливості | З дисплеєм, З індикатором рівня заряду, Швидке заряджання батареї, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 49.7 × 24.2 × 30.5 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴






