Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додатково | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці, наволочки на ґудзиках |
| Кількість наволочок | 2 |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С, не відбілювати, прасувати при температурі не більше 110 °С, не застосов |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Розмір підковдри | 160 х 220 см |
| Спальний розмір | півтораспальний євро |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Щільність | 205 ТС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴











