

Портативна зарядна станція Bluetti AC200PL (2400W 2304Wh)
79 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC200PL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція BLUETTI AC200PL потужністю 2400 Вт являє собою універсальний пристрій для забезпечення автономного живлення різних приладів і пристроїв. Вона оснащена чотирма розетками AC 230В, двома портами USB Type-C з підтримкою швидкого заряджання за протоколом PD, двома портами USB Type-A з підтримкою QC 3.0, одним DC-виходом, автомобільною розеткою (прикурювачем) і двома зонами для бездротового заряджання потужністю 15 Вт кожна. Номінальна потужність станції становить 2400 Вт, з піковими значеннями до 3600 Вт, що дає змогу живити навіть вимогливі пристрої.
Усередині станції встановлена довговічна літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея ємністю 45000 мА-год (2304 Вт-год), що забезпечує понад 3000 циклів зарядки. Станція BLUETTI AC200PL також підтримує функцію ДБЖ (джерело безперебійного живлення), забезпечуючи захист підключених пристроїв від перебоїв в електропостачанні. Зарядка самої станції можлива як від мережі змінного струму (AC) з потужністю до 2400 Вт за 1,5 години, так і від сонячних панелей з потужністю до 1200 Вт за 2,5 години, що робить її зручною для використання в будь-яких умовах. У комплект входить можливість підключення сонячної панелі. Додатково пристрій оснащений дисплеєм для моніторингу роботи, має вбудовані контролери MPPT і BMS для оптимального управління зарядкою і безпекою, а також зручну ручку для перенесення. BLUETTI AC200PL важить 28,8 кг і має габарити 420x280x366,5 мм.
Усередині станції встановлена довговічна літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея ємністю 45000 мА-год (2304 Вт-год), що забезпечує понад 3000 циклів зарядки. Станція BLUETTI AC200PL також підтримує функцію ДБЖ (джерело безперебійного живлення), забезпечуючи захист підключених пристроїв від перебоїв в електропостачанні. Зарядка самої станції можлива як від мережі змінного струму (AC) з потужністю до 2400 Вт за 1,5 години, так і від сонячних панелей з потужністю до 1200 Вт за 2,5 години, що робить її зручною для використання в будь-яких умовах. У комплект входить можливість підключення сонячної панелі. Додатково пристрій оснащений дисплеєм для моніторингу роботи, має вбудовані контролери MPPT і BMS для оптимального управління зарядкою і безпекою, а також зручну ручку для перенесення. BLUETTI AC200PL важить 28,8 кг і має габарити 420x280x366,5 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2304 Вт·год |
| Інтерфейси | USB Type-C, USB Type-A, автомобільна розетка |
| Вага (кг) | 28,8 |
| Максимальна потужність, Вт | 3600 Вт |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Призначення | для великої побутової техніки, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 420 x 280 x 366.5 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | 0 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 999 ₴




