Особливості моделі:
Інвертор чистої синусоїди змінного струму потужністю 600 Вт (піксельна напруга 1200 Вт);
Ємність 299 Вт·год;
Швидка зарядка максимум 400 Вт;
LiFePO4 акумулятор з більш ніж 3500 циклами зарядки/розрядки до 80%;
8 виходів для одночасної зарядки кількох пристроїв;
Розумне керування та моніторинг у застосунку ALLPOWERS;
Максимальна сонячна потужність 220 Вт;
Легко носити з собою / Швидка зарядка / Безпечний та надійний / Економічно вигідний;
Підтримка ДБЖ.
Інвертор чистої синусоїди змінного струму потужністю 600 Вт (піксельна напруга 1200 Вт);
Ємність 299 Вт·год;
Швидка зарядка максимум 400 Вт;
LiFePO4 акумулятор з більш ніж 3500 циклами зарядки/розрядки до 80%;
8 виходів для одночасної зарядки кількох пристроїв;
Розумне керування та моніторинг у застосунку ALLPOWERS;
Максимальна сонячна потужність 220 Вт;
Легко носити з собою / Швидка зарядка / Безпечний та надійний / Економічно вигідний;
Підтримка ДБЖ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allpowers |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 299 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Вага (кг) | 5.6 кг |
| Вихідна напруга | 230 В ±10% |
| Максимальна потужність, Вт | 1200 Вт |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 600 |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -20 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






