Великий 6.75-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц
Насолоджуйтесь захоплюючим та плавним візуальним сприйняттям.
Довгограючий акумулятор 5000 мА*год
Оснащений акумулятором великої ємності та інтелектуальною технологією енергозбереження для продовження терміну служби акумулятора. Велика кількість циклів перезаряджання, збільшений термін служби акумулятора. Екологічний продукт класу A, який відповідає стандартам енергоефективності ЄС.
Потрійна камера 13 МП, зйомка з використанням ШІ
З легкістю знімайте високоякісні професійні фотографії.
Приголомшливі можливості ШІ з Google Gemini
Попередньо додаток Gemini допоможе вам розкрити свій творчий потенціал і продуктивність.
Насолоджуйтесь захоплюючим та плавним візуальним сприйняттям.
Довгограючий акумулятор 5000 мА*год
Оснащений акумулятором великої ємності та інтелектуальною технологією енергозбереження для продовження терміну служби акумулятора. Велика кількість циклів перезаряджання, збільшений термін служби акумулятора. Екологічний продукт класу A, який відповідає стандартам енергоефективності ЄС.
Потрійна камера 13 МП, зйомка з використанням ШІ
З легкістю знімайте високоякісні професійні фотографії.
Приголомшливі можливості ШІ з Google Gemini
Попередньо додаток Gemini допоможе вам розкрити свій творчий потенціал і продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 mAh |
| Артикул | 1167682 |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Діагональ екрану | 6.75" дюйм |
| Колір | Золотий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Мoдель | Blade A56 4/128GB Gold |
| Модель процесора | Unisoc T7200 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 13 Mpx |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G |
| Тип | Моноблок |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера, МП | 8 Mpx |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 717 ₴










