Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материнська плата | Intel Z590 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3080 |
| ОС | DOS |
| Об'єм HDD | 2 TB |
| Об'єм SSD | 1 Tb |
| Об'єм відеопам'яті | 10 ГБ |
| Охолодження | 2E-AC120D6-ARGB |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип процесора | Intel Core i7-11700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 700 ₴








