



Портативна зарядна станція Bluetti EB3A (600W 268Wh)
15 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB3A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Інвертор чистої синусоїди змінного струму 600 Вт (стрибок 1200 Вт);
- Ємність 268 Вт·год;
- 430 Вт макс. Швидка подвійна зарядка (сонячна батарея + змінний струм);
- Акумулятор LiFePO4 із 2500+ життєвими циклами до 80%;
- 6 способів підзарядки (змінний струм/сонячна батарея/автомобіль/генератор/змінний струм+сонячна система/змінний струм+адаптер);
- 8 виходів для заряджання кількох пристроїв одночасно;
- Smart Control & Monitor у додатку BLUETTI;
- 200 Вт Макс. Сонячний вхід;
- Легко носити/ Швидка зарядка/ Безпечний і надійний/ Економічний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 268 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 1 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | EB3A |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, Qi бездротова зарядка, З ручкою, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 255 x 180 x 183 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴




