

Витяжка Gorenje купольна, 60см, 650м.куб/год, чорний (WHT6SYB)
13 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: WHT6SYB
Автопідсвітка AdaptLight
Щоб увімкнути підсвітку, не треба нічого робити
Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і вмикає для вас підсвітку.
Просте очищення фільтрів
Просте обслуговування
Металевий фільтр, який можна мити, зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень у повітрі.
Швидкий запуск OptiStart
Без тривалих настроювань
Функція OptiStart дає змогу швидко запустити роботу витяжки. Просто натисніть сенсор вмик./вимик., і витяжка відразу увімкнеться на середній швидкості.
Режим рециркуляції
Без запахів на кухні
Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливе, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. У цьому разі повітря проходить крізь вугільні фільтри, очищується від запахів і парів і повертається назад у кухню.
Сенсорне керування
Керування без кнопок
Витяжка має сенсорне керування. Це надає їй елегантного вигляду й дає змогу легко чистити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WHT6SYB |
| Вага (кг) | 14.3 кг |
| Глибина, см | 45,6 |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорне |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 двигун |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 70 Дб |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, скло |
| Освітлення | LED 2x6Вт |
| Потужність м3/рік | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | Т-подібна |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 13 635 ₴




