Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип телевізора | OLED |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 4 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 шт |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси та підключення | 4 x HDMI, Composite, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF |
| Артикул | QE42S90FAEXUA |
| Виходи | Оптичний |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 934.4 x 542.6 x 39.5 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 934.4 x 606.9 x 206.3 мм |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Діагональ екрану | 42" дюйм |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x200 мм) |
| ОС | Tizen |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | OLED |
| Тюнері | аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Частота, Гц | 144 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 999 ₴








