Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2560 Вт·год |
| Інтерфейси | 4 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 6 x USB Type A |
| Артикул | HBP1800--2024OS |
| Вага (кг) | 30 кг |
| Мoдель | 2000W, 2560Wh |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, З колесами |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 499 х 359 х 234 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 995 ₴






